Про компанію

Ви шукаєте, де в Україні купити олію соняшникову оптом, цікавить продаж макухи соняшника? Хочете знайти надійного партнера? Тоді ми маємо, що вам запропонувати!

5 причин, чому варто купувати олію соняшникову оптом та макуху соняшника у нас!

1. Якість

Якісна олія соняшникова оптом та макуха соняшника - це перше, що ми можемо вам запропонувати.

Соняшникова олія холодного віджиму, макуха соняшникова виробляється виключно відповідно державного стандарту, суворо дотримані технологічні інструкції.

Олія соняшникова холодного віджиму виготовляється без теплообробки, проводиться очищення тканиними фільтрами. Це дозволяє отримувати продукт з усіма корисними вітамінами та мікроелементами.

Не секрет, що хороший продукт можливо виготовити лише з якісної сировини, при правильній технології. Відтак, наше виробництво засноване на високоякісній сировині, використовується тільки добірне насіння, нами освоєні кращі технології виробництва. Усе це дозволяє отримувати якісну олію, що має чарівний аромат та відмінний смак.

Виготовляємо продукцію, що багата вітамінами, білками, жирами і протеїнами, та володіє великою кількістю сирої клітковини.

2. Оперативність доставки

Ми гарантуємо оперативну доставку замовлення в обумовлені терміни. Можлива доставка нашим транспортом (до 2.5 тонн). Поставляємо соняшникову олію оптом та макуху соняшника у будь-яке місто України (Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Київ, Суми та інші).

3. Зручна форма оплати

Можлива оплата продукції у будь-якій формі. Ми працюємо в єдиній системі оподаткування, 2 група без ПДВ. Працюємо над створенням максимально зручних умова для своїх клієнтів. Раді запропонувати не тільки якісну продукцію, але і вигідні умови співпраці для кожного клієнта.

4. Продуктивні можливості

Компанія має багаторічний досвід роботи у сфері виготовлення соняшникової олії холодного віджиму та макухи соняшника. За час своє діяльності ми постійно нарощуємо обсяги виробництва. Сьогодні продуктивність нашого підприємства складає більше 2000 кг/добу. І на цьому ми не збираємось зупинятись. Прагнемо напрацьовувати виробничі можливості та розширювати мережу клієнтів.

5. Нашу продукцію обирають!

Наша олія соняшникова успішно використовується у харчовій промисловості, лакофарбовій.

А екологічно чисту соняшникову макуху використовують у якості поживного корму для худоби і птахів чимало вітчизняних сільськогосподарських підприємств.

Якщо ви хочете купити олію соняшникову оптом чи макуху соняшника, не вагайтесь! Звертайтесь до нас за контактними номерами телефонів та оцініть усі переваги співпраці з нами!

 
 

Види діяльності

Якісна олія соняшникова оптом (холодного віджиму) — усе за найлояльнішими цінами на вигідних умовах. Так працює ФОП Деньгуб О. М.

Ми пропонуємо якісну продукцію. Потужні виробничі можливості дозволяють гарантувати безперебійні поставки олії соняшникової оптом по Україні. Можлива доставка нашим транспортом.

До співпраці запрошуються підприємства харчової промисловості, лакофарбової.

Ми пропонуємо також якісну екологічну макуху соняшникову.

Якщо вас цікавить детальна інформація, звертайтесь за контактними номерами телефонів.

Купити олію соняшникову оптом (холодного віджиму) в Україні можна тут - http://sunflower-oil.ub.ua/ua/goods/

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Олія соняшникова оптом, макуха соняшника від ФОП Деньгуб О.М.
(основний офіс)

Україна, Дніпропетровська, с. Самарське, Петропавлівський р-н, Леніна, будинок 6
  • +38 (098) 002-52-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create