Трохи ароматної суміші на сковорідку... і починається справжнє кулінарне диво. Кілька крапель в салат і... неможливо втриматися! Всі ці чудеса на кухні починаються з хорошої олії соняшникової холодного віджиму. З неї ж починається дуже багато в харчовій промисловості, лакофарбовій, у сфері виробництва пластику та інших галузях. І в будь-якому випадку, головне - бездоганна якість продукції.

Сьогодні пропоную відкласти у бік кулінарію і поговорити про масштабніші справи. Якщо вам цікаво дізнатися, де в Україні виробляють якісну олія соняшникову холодного віджиму і де можна купити олію соняшникову оптом, тоді ця стаття для вас!

Виробництво олії соняшникової в Україні

Обсяг світового ринку соняшникової олії сьогодні дорівнює близько 10 млн тонн. Він досить стабільний, і останні кілька років спостерігається швидкий приріст. В Україні виробництво олії соняшникової займає одне з найважливіших місць. Це одна з найпотужніших промисловостей. І, на щастя, є підприємства, які виробляють якісний продукт.

Ложка олії в бочці дьогтю?

Не секрет, що серед тих, хто все ж вміє робити гарну олію, чимало і "дьогтю". Тому дуже важливо знайти хорошого виробника. Багато підприємств, які постійно потребують поставок якісної олії соняшникової погодяться, що коли справа доходить до покупки або вибору - питань чимало. Купуючи олію, оптовим покупцям важлива не тільки якість, але і вигідні умови співпраці. А знайти ложку олії в бочці дьогтю буває складно! Але можливо.

Олія соняшникова холодного віджиму: про головні переваги!

Про головні переваги олії соняшникової холодного віджиму ми запитали у підприємства, яке має безпосереднє відношення до виробництва цього продукту. Це компанія ФОП Деньгуб О. М. Один з кращих виробників в Україні.

Що стосується переваг, то технологія холодного пресування (віджиму) вважається не лише найпростішою, але і найвигіднішою. Вигода полягає в тому, що в результаті ми отримуємо нерафіновану олію найвищої якості, яку можна використовувати як в їжу, так і в косметичних і медичних цілях. При цьому зберігається максимальна кількість вітамінів, мікроелементів та інших активних речовин.

Олія соняшникова холодного віджиму виготовляється з насіння без його прогрівання. Ця особливість технології і дозволяє зберегти в олії весь букет корисних речовин.

Підіб'ємо підсумок!

Якщо ви хочете бути успішним підприємством - вам потрібна якісна продукція. Це "начало всех начал"! Якщо вам потрібна олія соняшникова холодного віджиму - вам потрібна компанія ФОП Деньгуб О. М. З надійними партнерами завжди легше працювати!

Відповіді на всі ваші запитання за контактними номерами телефонів! Звертайтеся! Компанія чекає ваших дзвінків!