Макуха соняшника збільшує несучість птиці - і це, повірте, далеко не всі переваги використання цього продукту в якості корму. Маючи за плечима не один рік фермерської діяльності, дозволю собі сказати - кращої основи для корму, ніж макуха соняшника не можна уявити. Про головні переваги цього продукту я вам сьогодні і хочу розповісти. Крім того, обов'язково поділюся контактами підприємства, яке виробляє хорошу і якісну макуху. Але про все по порядку!

Колись давно, коли моя фермерська діяльність тільки починалася і була заснована на розведенні птиці (курей, гусей), мені порадили спробувати макуху соняшника як основу для корму. Спробував. І я вам скажу, це була хороша інвестиція у власний бізнес. Результат набагато перевершив усі очікування.

Що ж це таке, макуха соняшника?

Відходи насіння соняшника, отримані при виробництві соняшникової олії - це і є макуха соняшника. За умови використання якісної сировини, виходить прекрасний продукт з високою енергетичною цінністю.

Що ж такого корисного є в макусі соняшника?

У макусі соняшника містяться всі корисні властивості, що і в насінні соняшника.
Головними козирями макухи є - цілий букет вітамінів, білків, жирів і протеїнів, він містить велику кількість сирої клітковини, а також до 15% залишкової соняшникової олії. Не менш важливою перевагою цього продукту є його екологічність - він не містить домішок, що і дозволяє говорити про макуху, як про ідеальний корм для худоби і птахів.

У макусі соняшника після віджиму олії жиру - до 7%, і приблизно стільки ж легкозасвоюваного білка (близько 30%). За якістю протеїнів макуха помітно перевершує зерна злакових культур.

Так, дивлячись на всі ці корисні властивості не повинно виникати питань чому сьогодні макуха соняшника є основою комбікормів для худоби, птахів, риби та користується чималою популярність в Україні.

Макуха соняшника - ідеальний корм для худоби та птахів!

Макуха соняшника - практично не має протипоказань. Мені на власному досвіді пощастило переконатися в тому, що використання макухи соняшника в якості корму дозволять вигодувати здорову худобу та птахів з прекрасними показниками плодючості і несучості. Макуха - прекрасний спосіб поліпшити імунну систему.

Завдяки високій енергетичній і поживній цінності соняшникової макухи, введення її в раціон сільськогосподарських тварин сприятливо позначається на їх розвитку та продуктивності. У птахів збільшується несучість, у молодняка поліпшується ріст і зміцнюється імунна система, налагоджується обмін речовин.

Ось яка вона, макуха соняшника - корисна і цінна... Сьогодні в Україні багато компаній, що займаються виробництвом макухи. Я можу порадити вам підприємство ФОП Деньгуб А. Н. Фірма багато років у цій галузі, виготовляє та реалізує якісну олія соняшникову холодного віджиму та макуху соняшника. Від себе - рекомендую!

Щодо всіх питань, що стосуються продажу і доставки продукції можна звертатись за цим номером телефону: (098) 00-25-281