Цінні поради тим, хто хоче купити макуху соняшникову

Макуха соняшникова широко використовується в сільському господарстві. Це чудовий корм для сільськогосподарських тварин. Він використовується в раціоні ВРХ, птиці, свиней, овець і кіз. Високий вміст поживних речовин робить макуху високоенергетичним і поживним кормом. Клітковина, яка входить у її склад, дуже позитивно впливає на процес перетравлення їжі. Тому вона особливо корисна жуйним тваринам. Купити макуху соняшникову в Україні в наш час не складно. Правда, знайти вдале поєднання ціни і якості виходить далеко не у всіх.

Макуха соняшникова - ідеальний корм за невеликі гроші?

Як відомо, соняшник цінний не тільки корисною олією, яка широко застосовується в харчовій промисловості, але й своїми залишковими продуктами. Макуха соняшникова є чудовою добавкою в корми тварин і птиці. Одержують цей продукт за допомогою пресування насіння рослини. Він складається з подрібнених залишків ядер соняшника. Продукт містить 30 % білка і до 7 % жиру. Саме макуха є дуже вигідним сільськогосподарським кормом. Завдяки високій поживній та енергетичній цінності, відходи соняшника в раціоні тварин сприятливо впливають на їх розвиток.

Використовується макуха соняшникова для кроликів, великої рогатої худоби, свиней та птиці. Введення її в раціон птахів істотно підвищує їхню несучість, у худоби спостерігається збільшення удою, а у молодого поголів'я - зміцнення імунної системи. Крім того, відзначається позитивний вплив макухи на збільшення ваги тварин, поліпшення обмінних процесів, зниження захворюваності  худоби.

У макусі соняшника міститься величезна кількість корисних речовин. Вітаміни, білки, жири і протеїни, а також велика кількість клітковини роблять її ідеальним кормом. Ну а вартість цілком доступна. Звичайно ж, якщо знати, де її вигідно купити.

Де купити макуху соняшникову?

Якщо ви хочете купити макуху соняшникову, вам неодмінно варто дізнатися про компанію, яка багато років виробляє цю продукцію, і є лідером у своїй галузі. Це ФОП Деньгуб, яке пропонує продукт найвищої якості за доступною ціною. Багатий досвід, застосування новітніх технологій сприяє отриманню продукту з покращеними якісними характеристиками. Доставка макухи здійснюється у всі міста України, можлива доставка власним транспортом.

Збільшити несучість птахів, поліпшити ріст молодняку - все це ви можете вже зараз. З питань придбання продукції та співпраці звертайтесь за контактними телефонами, вказаними на сайті.