Продаж олії соняшникової оптом: кашу маслом не зіпсуєш

Соняшникова олія - дуже важливий компонент у раціоні людини. Смачна і поживна, багата корисними речовинами, вона широко використовується в харчовій промисловості, при приготуванні різних страв. В Україні пропозицій в сфері продажу цієї продукції безліч. Але коли приходить час безпосередньої покупки, багато хто стикається з певними труднощами. Продаж олії соняшникової оптом за низькими цінами, з гарантією високої якості - така пропозиція дуже цінна. Якщо ви хочете бути впевнені у своєму постачальнику, звертайтеся в компанію ФОП Деньгуб. Розчаровані ви не будете, можете не сумніватись.

Продаж олії соняшникової оптом: яку ж вибрати?

Варто відзначити, що не всі види соняшникової олії є однаково корисними. Явний фаворит - олія холодного віджиму, яку ми виготовляємо за сучасними технологіями. У чому ж суть технології виробництва такої олії?

Насіння давиться за допомогою преса. Виготовляється без використання теплообробки, очищується тканинними фільтрами. При цьому зберігається максимальна кількість вітамінів (вітаміни А, Е, F, D та інші), мікроелементів та інших активних речовин. Тому цей різновид масла - найбільш вітаміновмісний і корисний. Воно використовується не тільки в харчовій промисловості, але і в косметології.

Як відомо, якісний продукт можна виготовити тільки з сировини високої якості. З дотриманням правильної технології. Наша компанія реалізує тільки якісне масло холодного віджиму. Воно виготовляється виключно у відповідності до державного стандарту, із суворим дотриманням технологічних інструкцій. Величезною перевагою є виробництво без теплообробки. Ми використовуємо добірне насіння. Все це дає можливість отримувати якісну олію, що має чарівний аромат і чудовий смак.

Ми маємо величезний досвід у сфері виробництва соняшникової олії холодного віджиму. Стрімко нарощуючи обсяги виробництва, ми завжди знаходимося попереду конкурентів. Потужні виробничі можливості дозволяють нам виготовляти більше 2000 кг/добу. Продаж олії соняшникової оптом здійснюється за цінами виробника. З нами вигідно співпрацювати.

Компанія ФОП Деньгуб гарантує оперативність поставки в обумовлені строки в будь-яке місто України. Є можливість доставки нашим транспортом. Дізнатися додаткову інформацію ви можете на нашому сайті та за контактними телефонами. Ми завжди раді новим клієнтам і можемо гарантувати вигідну співпрацю.