Найдешевша і найефективніша кормова добавка, або Чому варто купити шрот соняшниковий

Один з найбільш важливих кормів для птиці, справжня скарбниця протеїну - шрот соняшниковий, завдяки своїм якостям широко використовується в сільськогосподарській галузі. Він дуже корисний і відносно недорогий, тому є кращою основою для корму тварин. У цій статті ми розповімо вам про всі переваги цього продукту, а також про те, де купити шрот соняшниковий в Україні.

Що таке шрот соняшниковий?

Завдяки сучасним технологіям, ми отримали можливість створити безвідходне виробництво. Шрот соняшниковий - яскравий тому приклад. Його отримують при переробці соняшникової олії, в процесі пресування і подальшої екстракції насіння соняшнику. Після екстракції рівень олії в шроті становить 1,5-2%.

Шрот соняшниковий є найдешевшою, але в той же час найбільш ефективною, складовою кормів для птиці, свиней, ВРХ. Він містить натуральні білки, вітаміни Е і В, клітковину, фосфор, калій та інші мінеральні речовини. Саме тому вже давно цей продукт використовується в якості одного з основних компонентів для корму птахів і тварин. Протеїн, що знаходиться в його складі, має  високу амінокислотну доступність, яка майже індентична соєвій. Добавка дає можливість наситити організм тварини необхідними для росту і нормального розвитку елементами.

Також варто відзначити високий вміст вітамінів Е і B, за яким шрот соняшниковий перевершує навіть соєвий. Він багатий на ніацин, рибофлавін, холін, біотин, пантотенову кислоту і піридоксин. Крім того. він характеризується високою доступністю незамінних амінокислот, таких як цистин, триптофан і метіонін. Мабуть. єдиний недолік продукту - це невеликий вміст лізину. Але це легко виправляється за допомогою введення додаткових доз цієї речовини.

Де купити шрот соняшниковий?

А тепер підходимо до головного питання. Де ж купити цей суперкорисний і неймовірно цінний продукт в Україні? Найнижчі ціни на нього пропонує компанія ФОП Деньгуб О.М. Ми багато років займаємося виробництвом і реалізацією соняшникової шроту. Наша продукція відповідає державним стандартам. Вона допоможе вам підвищити продуктивність тварин і поліпшити якість тваринницької продукції. Ми пропонуємо продукт, який покликаний поліпшити якість тваринництва і вирощування птиці в Україні. Переконайтеся в ефективності використання шроту соняшникового самі. Зробіть замовлення вже зараз на сайті або за контактними телефонами! Гарантуємо оперативну доставку в обумовлені терміни в будь-яку точку України.